Schowek

Praca za granicą (Lakiernik samochodowy/ Norwegia).
  • Miejsce pracy: Oslo
  • Branża: Inne, Motoryzacja, Produkcja, Przemysł samochodowy, Usługi
  • Ostatnia aktualizacja: 17.04.2024
  • Oferta ważna do: 17.05.2024

Opis firmy

CBR jest częścią międzynarodowej grupy CBA Fagformidling z główną siedzibą w Norwegii i oddziałami w Polsce, Niemczech, Anglii i na Łotwie. W Polsce działamy od 2008 r. Rekrutujemy i prowadzimy szkolenia na zlecenie Klientów z Polski i zagranicy

Opis stanowiska

CBR - Cross Border Recruitment Sp.z o.o.
CBR jest częścią międzynarodowej grupy CBA Fagformidling z główną siedzibą w Norwegii w Oslo, oraz siedzibami w Sandefjord. W Polsce działamy od 2008 r. Rekrutujemy i prowadzimy szkolenia na zlecenie Klientów z Polski i zagranicy.

Norweska Agencja Pracy CBA Fagformidling AS poszukuje:
Lakiernik samochodowy
do pracy w autoryzowanych serwisach marek tj.: VW Grup, PSA Grup, Renault, Volvo, Fiat, Alfa Romeo, Ford, Citroen, Peugeot, Mazda, Nissan itd. oraz do warsztatów wielomarkowych.
Rozpoczęcie pracy uzależnione jest od okresu wypowiedzenia kandydata (istnienie możliwości zatrudnienia kandydata z 3-miesięcznym okresem wypowiedzenia)

Jeśli jesteś zainteresowany ofertami pracy, prześlij swoje CV.
Jeśli masz inne szczegółowe pytania, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

CBR – Cross Border Recruitment Sp. z o.o.
Plac Rodła 8/ 705
70-419 Szczecin
www.eucbr.pl
e-mail biurocba-eu.com
+48 513 052 392
Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). "

Wymagania

Wymagania
-Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
-Wykształcenie oraz kilkuletnia praktyka w zawodzie lakiernika samochodowego
-Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy
-Stawki od 250 nok za godzinę brutto do 260 nok w przypadku wieloletniego doświadczenia w autoryzowanych serwisach.
-Zakwaterowanie czekające na kandydatów od pierwszego dnia pobytu w Norwegii;
-Zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o prace, – praca od poniedziałku do piątku (37, 5 godziny tygodniowo – z nadgodzinami w wybranych warsztatach). Przez pierwsze 6 miesięcy zatrudnienie w norweskiej firmie CBA Fagformidling AS, następnie długoterminowa umowa bezpośrednio w warsztacie samochodowym;
-Każda osoba przechodzi szereg niezbędnych szkoleń, otrzymuje niezbędne wyposażenie - strój roboczy, narzędzia i niezależne miejsce pracy;
-Wypłata przekazywana na konto raz w tygodniu.

W czym możemy pomóc?

LM
Jak napisać list motywacyjny?

Każdy wie, że napisanie listu motywacyjnego nie należy do łatwych. My pokazujemy jakich błędów unikać, by dostać wymarzoną pracę!

CV
Jak napisać CV?

Jeśli masz problem z napisaniem profesjonalnego CV - zwróć się do nas. Posiadamy największą w Polsce bazę gotowych CV, a także oferujemy pisanie CV na zlecenie.