Schowek

Jak dodać ogłoszenie


1. Rejestracja

Jeżeli chcesz dodać bezpłatne ogłoszenie z ofertą pracy - zapraszamy do rejestracji w naszym serwisie - jako PRACODAWCA.


2. Formularz

Po wypełnieniu formularza, na podany adres e-mail zostanie wysłany link aktywacyjny, dzięki któremu rejestracja zostanie pomyślnie zakończona.


3. Logowanie

Po dokonaniu rejestracji należy zalogować się używając loginu i hasła podanego w trakcie rejestracji. Pole do logowania znajduje się w panelu "Dla pracodawców".


4. Dodawanie ogłoszeń


Dodawanie ogłoszeń jest możliwe poprzez funkcje „Dodaj ogłoszenie” w „Moje Menu”. Dodawanie ogłoszeń jest bezpłatne. Dzięki przyjaznemu interfejsowi graficznemu - umieszczanie nowych ofert pracy jest bardzo proste. Po zamieszczeniu ogłoszenia o pracę użytkownik otrzymuje dostęp do aplikujących kandydatów bezpośrednio w swoim panelu pracodawcy.W czym możemy pomóc?

LM
Jak napisać list motywacyjny?

Każdy wie, że napisanie listu motywacyjnego nie należy do łatwych. My pokazujemy jakich błędów unikać, by dostać wymarzoną pracę!

CV
Jak napisać CV?

Jeśli masz problem z napisaniem profesjonalnego CV - zwróć się do nas. Posiadamy największą w Polsce bazę gotowych CV, a także oferujemy pisanie CV na zlecenie.