Schowek

O firmieOgólnopolski serwis www.portalpracy24.pl powstał z myślą stworzenia pracodawcom możliwości przeprowadzenia szybkiej i skutecznej rekrutacji. Dysponujemy bogatym zasobem aktualizowanych ofert pracy ze wszystkich branż i lokalizacji w Polsce. Pomagamy kandydatom szukającym pracy dotrzeć do wymarzonych ofert pracy, a pracodawcom - do wykwalifikowanych pracowników.


Nowoczesne narzędzie do rekrutacji online, które oferujemy - łączy w sobie nie tylko pomoc w dotarciu do poszukiwanych informacji, ale również wsparcie w nawiązywaniu kontaktu oraz przedstawia najłatwiejszą, najsprawniejszą i najszybszą drogę do skutecznej rekrutacji. Serwis www.portalpracy24.pl oferuje nie tylko dostęp do ogłoszeń z ofertami pracy. Jest to miejsce, którego celem jest ciągłe usprawnianie procesu rekrutacji oraz poszukiwania pracy tak, by przeznaczony na niego czas był ograniczony do minimum.


Pracodawcom korzystającym z serwisu www.portalpracy24.pl - dajemy możliwość stworzenia własnego firmowego profilu oraz dodawania ofert pracy całkowicie za darmo. 
Osobom poszukującym pracy - oferujemy szanse założenia swojego konta profilowego, w którym można umieścić CV lub stworzyć je wypełniając nasz formularz. Dodatkowo w serwisie można znaleźć wskazówki m.in pisania CV oraz Listu Motywacyjnego, dzięki czemu kandydat ma możliwość przygotowania profesjonalnie wyglądających dokumentów, które biorą udział w procesie rekrutacji u idealnego pracodawcy.


NASZĄ MISJĄ jest pomoc oraz wsparcie w nawiązaniu kontaktu pomiędzy pracodawcami a osobami poszukującymi pracy, optymalizacja procesu rekrutacyjnego oraz osiąganie najlepszych efektów. Chcemy by dzięki serwisowi każdy pracodawca odnalazł kompetentnych pracowników, a kandydaci - właściwych pracodawców.


NASZĄ WIZJĄ jest stworzenie serwisu będącego ekspertem w dziedzinie rekrutacji, z którego w pierwszej kolejności będą korzystać pracodawcy prowadzący rekrutację oraz każdy szukający pracy. Chcemy stale optymalizować poziom świadczonych usług wdrażając nowoczesne rozwiązania i innowacyjnego pomysły.


Serdecznie zapraszamy do współpracy!  


Z poważaniem, 
Serwis portalpracy24.pl

W czym możemy pomóc?

LM
Jak napisać list motywacyjny?

Każdy wie, że napisanie listu motywacyjnego nie należy do łatwych. My pokazujemy jakich błędów unikać, by dostać wymarzoną pracę!

CV
Jak napisać CV?

Jeśli masz problem z napisaniem profesjonalnego CV - zwróć się do nas. Posiadamy największą w Polsce bazę gotowych CV, a także oferujemy pisanie CV na zlecenie.