Schowek

Mechanik / Monter pojazdów użytkowych - niewymagana znajomosc jezyka
  • Miejsce pracy: Niederdorfelden
  • Branża: Inne, Motoryzacja
  • Ostatnia aktualizacja: 22.03.2024
  • Oferta ważna do: 17.05.2024

Opis firmy

Firma Euro Labora Sp.J. (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska

- praca w firmie zajmującej się montażem części w  pojazdach  komunalnych między innymi:  szambiarek, myjek ulicznych, śmieciarek

- wykonywanie montażu urządzeń do czyszczenia kanałów ściekowych oraz myjek ciśnieniowych, głównie marki Mercedes Sprinter

- montaż sterowań przekaźnikowych zgodnie ze schematami połączeń

- stawka: 14,00 euro brutto/h + 40,00 euro netto diety dziennej

Wymagania

- doświadczenie zawodowe

- wyksztalcenie kierunkowe

- prawo jazdy kat. B (samochód na wyjazd)

Oferujemy

- niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony, zawartą przed wyjazdem

- ubezpieczenie oraz składki zdrowotne i emerytalne odprowadzane na terenie Niemiec

- zakwaterowanie, pokój jednoosobowy

- opiekę polskojęzycznego koordynatora

- możliwość pracy w godzinach dodatkowych oraz godzinach nocnych płatnych od +25%

- płatny urlop w wymiarze od 25 dni w roku

- dodatek urlopowy i świąteczny  (od 200 euro po przepracowaniu 6 m-cy)

- płatne dni ustawowo wolne od pracy

- premię za polecenie nowych pracowników

- odzież ochronną

- dostęp do mobilnej aplikacji  pracowniczej

W czym możemy pomóc?

LM
Jak napisać list motywacyjny?

Każdy wie, że napisanie listu motywacyjnego nie należy do łatwych. My pokazujemy jakich błędów unikać, by dostać wymarzoną pracę!

CV
Jak napisać CV?

Jeśli masz problem z napisaniem profesjonalnego CV - zwróć się do nas. Posiadamy największą w Polsce bazę gotowych CV, a także oferujemy pisanie CV na zlecenie.