Schowek

Inżynier automatyk
  • Miejsce pracy: Bogumiłów
  • Branża: Produkcja
  • Ostatnia aktualizacja: 27.02.2024
  • Oferta ważna do: 29.05.2024

Opis firmy

Agencja Pracy Tymczasowej Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891).

Opis stanowiska

Zadania na danym stanowisku:
– Utrzymanie sprawności linii technologicznych i maszyn produkcyjnych w zakresie układów elektrycznych i automatycznego sterowania.
– Programowanie sterowników.
– Diagnozowanie usterek, zabezpieczanie skutków awarii, ustalanie ich przyczyn, wykonywanie i nadzór nad wykonywaniem napraw.
– Wykonywanie prac mających na celu zapewnienie konserwacji prewencyjnej urządzeń oraz instalacji.
– Diagnostyka problemów i zmiany programowe w programach sterowników PLC.
– Konserwacja, diagnoza i naprawa elementów rozdzielni MCC i szaf MCP – wymiana uszkodzonych elementów, dodawanie nowych urządzeń, adresowanie itp.
– Wsparcie w dziedzinie sieci informatycznych – diagnostyka problemów z komunikacją, dodawanie nowych urządzeń itp.
– Wsparcie w rozwoju systemów SCADA – drobne prace programistyczne, dodawanie nowych danych do śledzenia, rozwój systemów inwentaryzacji i diagnostyki urządzeń Konsultacje w sprawie nowych uruchomień, procesów technologicznych i prac inwestycyjnych.

Wymagania

Wymagania:
– Wykształcenie wyższe.
 Znajomości automatyki Allan Bradley.
– Umiejętności zarządzania projektami z zakresu automatyki.
– Samodzielności.
– Znajomość j. angielskiego w stopniu średnio-zaawansowanym.
– Doświadczenie na w/w stanowisku lub podobnym w zakładzie produkcyjnym.

Oferujemy

Oferujemy:
– Pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę od poniedziałku do piątku po 8 godzin z ruchomym startem między godzinami 6:00 – 9:00. W przypadku zatrudnienia przez agencję po sześciu miesiącach zatrudnienie bezpośrednio w firmie!
– Stabilne warunki zatrudnienia.
– Wynagrodzenie zasadnicze w przedziale 13 000,00 – 15 000,00zł brutto.
– Premia produkcyjna miesięczna w zależności od wysokości produkcji.
– Dodatkowe premie.
– Dopłata za dojazd!

W czym możemy pomóc?

LM
Jak napisać list motywacyjny?

Każdy wie, że napisanie listu motywacyjnego nie należy do łatwych. My pokazujemy jakich błędów unikać, by dostać wymarzoną pracę!

CV
Jak napisać CV?

Jeśli masz problem z napisaniem profesjonalnego CV - zwróć się do nas. Posiadamy największą w Polsce bazę gotowych CV, a także oferujemy pisanie CV na zlecenie.