Schowek

Specjalista ds. Zarządzania Produkcją
  • Miejsce pracy: Kutno
  • Branża: Przemysł przetwórczy - Inne
  • Ostatnia aktualizacja: 06.02.2024
  • Oferta ważna do: 03.05.2024

Opis firmy

CEDROB S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem – dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy.

Oferty prosimy kierować na adres:

email: miroslawa.raczynska.cd@obpon.pl
Szczegóły pod nr telefonu: 233233210

WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

·       Realizacja planu produkcyjnego zmiany w oparciu o plan wydziału,

·       Nadzór, organizacja i kontrola nad przebiegiem procesów produkcyjnych,

·       Efektywne zarządzanie podległym zespołem pracowników,

·        Odpowiedzialność za ciągłość i terminowość produkcji w ramach zmiany produkcyjnej, optymalizacja kosztów produkcji,

·       Inicjowanie i wdrażanie usprawnień w procesie produkcyjnym ze zwróceniem szczególnej uwagi na efektywność oraz terminowość realizacji zleceń,

·       Optymalizacja i ciągłe udoskonalanie procesów produkcyjnych,

·       Zapewnienie wysokiej jakości wytwarzanych produktów,

·       Dbałość o efektywność wykorzystania zasobów pracowniczych, technicznych i materiałowych,

·       Dbałość i odpowiedzialność za przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania

Nasze oczekiwania:

·       wykształcenie wyższe: mile widziane kierunki inżynieria produkcji, rolnictwo, towaroznawstwo, technologia żywności,

·       umiejętność rozwiązywania problemów i dobrej organizacji pracy,

·       zaangażowanie w wykonywaną pracę,

·       gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym - praca w równoważnym systemie czasu pracy (również zmiany nocne),

·       dyspozycyjność,

·       umiejętność pracy w sytuacjach stresowych,

·       mile widziane doświadczenie,

Oferujemy

      Mamy do zaoferowania:

·       stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - lidera w branży drobiarskiej,

·       pracę na pełen etat – zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy,

·       możliwość rozwoju kompetencji osobistych i zawodowych, awansu,

·       wszelkie środki, szkolenia i urządzenia konieczne do wykonywania obowiązków

W czym możemy pomóc?

LM
Jak napisać list motywacyjny?

Każdy wie, że napisanie listu motywacyjnego nie należy do łatwych. My pokazujemy jakich błędów unikać, by dostać wymarzoną pracę!

CV
Jak napisać CV?

Jeśli masz problem z napisaniem profesjonalnego CV - zwróć się do nas. Posiadamy największą w Polsce bazę gotowych CV, a także oferujemy pisanie CV na zlecenie.