Schowek

Laborant
  • Miejsce pracy: Bełchatów
  • Branża: Badania i rozwój
  • Ostatnia aktualizacja: 22.04.2024
  • Oferta ważna do: 22.05.2024
Laborant

Opis firmy

Agencja Pracy Tymczasowej Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891).

Opis stanowiska

Zadania na danym stanowisku:
– Przeprowadzanie kontroli jakości i procesów zgodnie ze stworzonym planem kontroli.
– Rejestrowanie kontroli i informowanie o nieprawidłowościach.
– Wykrywanie i raportowanie niezgodności – reklamacje wewnętrzne.
– Klasyfikacja gotowego produktu.
– Kontrola i wydanie gotowego produktu.
– Przygotowanie roztworów chemicznych niezbędnych do wykonania analiz.
– Wykonywanie wszelkich dodatkowych kontroli związanych z problemami produkcyjnymi

Wymagania

Wymagania:
– Wykształcenie wyższe chemiczne (lub pokrewne) mile widziane.
– Doświadczenie na w/w stanowisku mile widziane.
– Znajomość podstawowych badań chemicznych – miareczkowanie, analiza stężeń, gęstości, chromatografia gazowa, znajomość odczynników chemicznych,  – będzie dodatkowym atutem.
– Znajomość języka angielskiego – mile widziana.
– Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.
– Znajomość MS Office w stopniu średnio – zaawansowanym.
– Otwartość na nowe wyzwania.
– Dyspozycyjność – praca dwuzmianowa w ruchu ciągłym (poniedziałek – niedziela według grafiku) po 8 godzin. Praca w godzinach: 6-14; 18-2.

Oferujemy

Oferujemy:
– Pracę na pełny etat. Po czterech miesiącach zatrudnienie bezpośrednio w firmie!
– Stabilne warunki zatrudnienia.
– Wynagrodzenie zasadnicze 5100,00 zł brutto.
– Premia produkcyjna + premie uznaniowe.
– Dopłata za dojazd !

W czym możemy pomóc?

LM
Jak napisać list motywacyjny?

Każdy wie, że napisanie listu motywacyjnego nie należy do łatwych. My pokazujemy jakich błędów unikać, by dostać wymarzoną pracę!

CV
Jak napisać CV?

Jeśli masz problem z napisaniem profesjonalnego CV - zwróć się do nas. Posiadamy największą w Polsce bazę gotowych CV, a także oferujemy pisanie CV na zlecenie.